rolex

Popraw dokładność repliki Rolex

Około 2000 roku firma Rolex zaczęła używać sprężyn do włosów Parachrom. Parachrom jest szczególnym stopem całkowicie nienaruszonym przez pola magnetyczne, więc chociaż magnetyzm nie powinien być ważnym problemem dla współczesnych zegarków Rolex, istnieją inne elementy ruchu, które mogą być wywoływane przez pola magnetyczne, i zignorowanie ich potencjalnych skutków ubocznych byłoby skutecznie jak ignorowanie 85 lat historii repliki Rolex.
Jednym z najbardziej normalnych problemów, jakie widzę na mojej ławce w dzisiejszych czasach, jest magnetyzm. Mnóstwo rzeczy we współczesnym świecie emituje pole magnetyczne.
Zegarki działają najlepiej, gdy przepływają przez nie tak dużo energii. Rolex ma zwykle zamontowane wieczne wirniki, co oznacza, że zegarek jest stale ładowany przez ruch nadgarstka. W przypadku zerwania mechanizmu automatycznego nawijania może to już nie być przypadek, a zegarek musiałby zostać ręcznie nakręcony, dopóki nie zostanie dostarczony do centrum serwisowego w celu prawidłowej naprawy.
Jeśli tak się stanie, bez wątpienia poznasz rezerwy energii zegarka. Rezerwa energii odnosi się do czasu, w którym zegarek automatycznie działa po pełnym uzwojeniu. W dzisiejszych czasach automatyczny zegarek spodziewałby się minimum 38 godzin, ale ruchy Rolex mają zwykle znacznie lepsze rezerwy, a najnowszy GMT-Master II działa przez około 70 godzin na jednym wietrze.
Mechaniczne fałszywe zegarki to delikatne maszyny. Tak, w nowoczesnych zegarkach są ustawienia amortyzatora, aby zatrzymać uszkodzenia lub zakłócenia, gdy utrzyma się dziwny nieuchronny wstrząs, ale sztuczka polega na tym, aby zachować ostrożność. Szanuj zegarek. Niektórzy uważają, że ponieważ coś kosztuje kilka tysięcy dolarów, powinno być w stanie przeciwstawić się dosłownie wszystkim, co na to rzucą.
Jeśli zegarek doznał wewnętrznych uszkodzeń układu uzwojenia i wykrwawia się lub jeśli zegarek doznał jakiegoś wstrząsu, który spowodował uszkodzenie, przemieszczenie lub przesunięcie w nim czegoś, a zatem jego pomiar czasu jest wszędzie, najlepszą rzeczą jest zabranie go prosto do autoryzowanego centrum serwisowego i wykwalifikowany profesjonalny personel.
Jeśli nalegasz, możesz to naprawić samodzielnie, bądź ostrożny i przeczytaj dużo przed próbą czegokolwiek, co może spowodować nieodwracalne szkody. Zanim zaczniesz, przeczytaj nasz artykuł na temat usuwania i upewnij się, że zainwestowałeś w odpowiednie narzędzia. Dzięki nowoczesnemu rolexowi wyposażonemu w swobodną sprężynę i niebieską sprężynę włosową Parachrom nie warto nawet ryzykować. Wyślij go do wykwalifikowanego centrum serwisowego i połknij koszt. Jeśli masz do czynienia z vintage, łatwiej jest dostosować prędkość swojego luksusowego zegarka. Aby śledzić wydajność, zaleca się to zrobić, gdy zegarek jest zamontowany na maszynie do pomiaru czasu, ale tylko wtedy, gdy nie możesz uzyskać wykwalifikowanego zegarmistrza Rolex, aby zrobił to za Ciebie.