zegarków

przegląd replik Audemars Piguet

klasyczny dąb królewski jest bardziej na eleganckie boku, podczas gdy Royal Oak przybrzeżny jest bardziej na co dzień / sportowym stronie. Chociaż ja lubię roo dużo więcej, to właśnie mój rodzaj zegarka, nieporęczne i męskiej, muszę przyznać, że gdybym miał nosić tylko jednym zegarek na resztę mojego życia i jeśli miałbym wybierać tylko między tymi dwoma, i ‚d iść do klasycznego dębu królewskiej, ponieważ jest znacznie bardziej wszechstronny zegarek.
mamy zamiar przyjrzeć się dwa zegarki w tej Audemars Piguet repliki przeglądu – klasyczny Royal Oak Jumbo i nowoczesny dąb królewski morzu. Ta recenzja repliki Audemars Piguet czekał być napisany przez jakiś czas w ten sposób, że jestem szczęśliwa, że ​​nareszcie mam trochę wolnego czasu, aby zmierzyć się z tematu. istnieje również Royal Oak przybrzeżny nurek, który jest gdzieś pomiędzy tymi dwoma, ale to już historia na przyszły pocztą.
jak dobrze wiadomo, nie są to tylko repliki zegarki AP, nie ma Jules Audemars na przykład, ale rzeczywiście teraz, ilu z was ma taką replikę? lub, jak wielu z was będzie wybrać Jules Audemars ekstra cienka nad Royal Oak, jeśli w jakiś sposób zostali zmuszeni do zaledwie jeden zegarek? dzięki Theo, nawiasem mówiąc, na żądanie tego porównania pomiędzy Royal Oak oraz Royal Oak przybrzeżny. można nawet google na coś takiego, jak rozpoznać fałszywe replik zegarek Audemars Piguet i założę się, żaden z wynikami skupi się na czymkolwiek innym niż RO / Roo. Większość królewskie dęby są wyposażone w automatyczne ruchy i dekoracji wirnika mogą być niewiarygodne.
Po tym wszystkim, są one repliki zegarki, więc nie należy się spodziewać, aby którykolwiek z nich zyskały znamiona Genewskie lub kto wie co innego posh rozróżnienia. nie są to tylko dwa z najbardziej znanych wzorów replik Audemars Piguet, ale niektóre z najbardziej wpływowych i cenionych wzorów w zegarku podejmowania jako całości. oni wykonywać swoją pracę dobrze i to mi wystarcza. Dobrze więc, przejdźmy do niego i zobaczyć, jakie są główne różnice między trzema i miejmy nadzieję, będzie mu łatwiej dowiedzieć się, które z nich wybrać dla siebie. Również postaram się skupić bardziej na sposób te dzieci wyglądają i czują, a nie dostać się zbyt wiele szczegółów technicznych.
Audemars Piguet repliki ocena – klasyczny dąb królewski
do własnego wstydu, muszę przyznać, że nie daje zbyt wiele uwagi aps na moim blogu. Najlepsze strony o tym Audemars Piguet repliki jest jego minimalistyczny design, który sprawia, że ​​bardzo trudno wołać. mam ten skórzany pasek wersję, która nie mogę powiedzieć dokładnie dlaczego, ale wolę to do klasycznego królewskiej bransoletki dębu i zmiennego Audemars Piguet Royal Oak szkielet repliki, która jest jedną z najbardziej interesujących repliki zegarków w swojej kolekcji i takie zabawy recenzja.
jest stosunkowo cienka przypadek sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem nawet dla wizytowym, a jest ona dostępna w metale szlachetne, jak również. z nimi, jest to zdecydowanie najbardziej elegancki i najbardziej wszechstronny. Jednak to było rzeczywiście stworzony jako luksusowy sportowy zegarek z powrotem na początku lat 70-tych.
jakość replik królewskich dębów tam może być czasem przerażające dobre, a nawet dealerzy przyznać. W takiej, miałem nadzieję, że cieszył się czytanie tego przeglądu repliki Audemars Piguet, a jeśli chcesz, aby przyczynić się w ten sposób zrobić w komentarzach poniżej.
Audemars Piguet repliki ocena – nowoczesne dąb królewski morzu
powiedziałbym offshore to klasyczny dąb królewski ze wszystkich funkcji przesadzone, z ośmioboczną ramki do tarczy Tapisserie który okazał się mega-Tapisserie, liczebniki, nawet data jest powiększony, a bransoletka nieco bulkier.
zsumowanie rzeczy, myślę, że to ostatecznie kwestia gustu. chyba że jest to szkielet repliki Audemars Piguet, co nie jest do końca wierną kopią oryginału. byłoby niemożliwe. chodzi mi o to, że nawet jeśli ludzie na ogół wiedzą, jak rozpoznać fałszywą Audemars Piguet Royal Oak, będą mieć twardy czas robią. Teraz to jest mój rodzaj zegarka! Duże, masywne, nowoczesne, w projekcie twarzy. Myślę, że to łatwo zauważyć różnicę między tym i klasycznego dębu królewskiej.